Vārda dienu svin: Astrīda, Astra / 16.08.2022

booked.net

Jaunumi

Sākumskolas bibliotēkā

20211113 095722Paldies par dāvinājumu!

Ādažu vidusskolas bibliotēka sākumskolā saņēmusi lielisku bērnu iecienītu grāmatu dāvinājumu no 3.b klases skolnieka Ričarda Bernharda ģimenes. Sirsnīgs paldies dāvinātājiem! Saņemtās grāmatas noteikti plauktos “neiegulsies” – tās ir mazo lasītāju pieprasītas.

Iespēju piedāvājums

Informēju, ka bibliotēkā ir izveidots grāmatu apmaiņas plaukts “Skolēns skolēnam”. Vienojoties ar bibliotekāri, no šī plaukta piedāvājuma jebkuru ieinteresējušo grāmatu skolēni ar vecāku atļauju var apmainīt pret citu labi saglabātu bērnu grāmatu, kas mājās ir lieka.

Stunda bibliotēkā

13. novembrī, veicot dažādus uzdevumus, stundu bibliotēkā aizvadīja 2.c klase ar audzinātāju Zani Asmonaviču. Šādās stundās skolēnus visvairāk ieinteresē enciklopēdijas, un arī šī reize nebija izņēmums, tādēļ atliek gaidīt pandēmijas laika beigas, kad lasītava atkal tiks atvērta skolēniem un būs brīva pieeja tur izvietotajām enciklopēdijām.

Edīte Kāna, skolas bibliotekāre

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search