Vārda dienu svin: Astrīda, Astra / 16.08.2022

booked.net

Jaunumi

Skolotāju pieredzes apmaiņa Spānijā “Visu ir iespējams pārstrādāt, izņemot Zemi!”

Spanija 0Laika posmā no 25. līdz 29. oktobrim Ādažu vidusskolas skolotāji Ilona Svekre, Aiga Mikasenoka, Nadežda Grūbe un Jēkabs Krīgerts devās uz Spāniju, lai piedaloties Erasmus+ projektā “Everything can be recycled, except the Earth” jeb latviskojot “Visu ir iespējams pārstrādāt, izņemot Zemi”, gūtu pieredzi no kolēģiem Spānijas, precīzāk - Basku zemes, pilsētiņas Zarautz skolā Orokieta Herri Eskola. Viena no sfērām, kurā dalījāmies pieredzē, bija atkritumu šķirošana, otrreizējā pārstrāde, un tiešām šī pilsēta ļāva mums iedvesmoties. Lasīt vairāk

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search