Vārda dienu svin: Astrīda, Astra / 16.08.2022

booked.net

Jaunumi

Labo darbu nedēļa 2021

labo darbu nedela 2021 3 1 CopyKlases stundu laikā pārrunājām ar skolēniem par labajiem darbiem, aicinājām iesaistīties, lai Latvija kļūtu vēl skaistāka un sakoptāka (sakopt teritoriju, kurā dzīvojam!) un LĪDZCIETĪGĀKA (dalīties ar sirds siltumu!).
Labi vārdi, smaids, sirsnīgs skatiens nemaksā neko, bet ir tik svarīgi un vērtīgi! Lai dzīve kļūst labāka, lai cilvēki ir laimīgāki!
Nedēļā iesākto turpinām. Lai labie darbi nebeidzas!

 5.b klases labais darbs “Lai sakopta skolas apkārtne!”
Labo darbu nedēļā 5.b klase palīdzēja sakopt skolas apkārtni, grābjot lapas. Darbu veicām ar prieku un saulīte ar jauko laiku mūs atbalstīja.  https://ej.uz/e8kz

draudz5.e klases labie darbi – Palīdzam mājās, esam pieklājīgi un laipni
5.e klase labo darbu nedēļā no 4. līdz 8.oktobrim vairāk centās palīdzēt mājās - palīdzot izdarīt kādus mājas darbus, pagatavot pusdienas, vakariņas, izpalīdzēt vecākiem. Nākamajā nedēļā izvēlējāmies pievērst uzmanību divām īpašībām - pieklājībai un laipnībai, centāmies katru dažādās situācijās piedomāt pie tā, kā reaģējam, ko atbildām.

7.d klases labie darbi – Palīdzam mājās, palīdzam gatavot pusdienas, iepirkties, pavadām laiku ar jaunākajiem brāļiem un māsām - pieskatām un spēlējamies. Sakārtojām apkārtni ap savu māju, grābām lapas Ādažu parkā. Sekojām līdzi savai uzvedībai – bijām uzmanīgi stundās, atbildīgi veicām savus pienākumus, palīdzējām klases biedriem.

5g 1Labie darbi 12c

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search