Vārda dienu svin: Astrīda, Astra / 16.08.2022

booked.net

Jaunumi

Izglītojošas nodarbības jauniešiem “Drošas attiecības”

2015 10 05 draudzibaStarp ikdienas izaicinājumiem, iespējām un piedzīvojumiem svarīgi neaizmirst par savu pašsajūtu. Neapmaldīties un atrast savu ceļu attiecību un veselības jautājumu labirintos.
Būt veselam nozīmē labi justies, tas nozīmē, ka cilvēkam ir iespējams dzīvot savu dzīvi un baudīt to. Šāds līdzsvars parasti prasa rūpes. Ir nepieciešama pārtika, atpūta, fiziskās aktivitātes un pozitīvas emocijas, taču ir nepieciešamas arī zināšanas par to, kā izvairīties no iespējamām problēmām un to, kā problēmas bez grūtībām atrisināt. Jautājumi, kas saistīti ar seksualitāti un attiecībām ietekmē cilvēka labklājību.
Šajā nedēļā, no 3. līdz 5.novembrim 10.abce klašu skolēni piedalījās izglītojošās nodarbībās “Drošas attiecības”, lai gūtu prasmes veidot uzticamas, atbildīgas un drošas attiecības, apzinātos savas piekrišanas seksuālām attiecībām nozīmi, mazinātu iespējamos attiecību vardarbības riskus. Nodarbībās tika pārrunāti: uzticamu un drošu attiecību veidošanas pamatprincipi; komunikācija ar savu partneri; piekrišana seksuālām attiecībām; attiecību vardarbības riski un to prevencija.

Paldies par izglītojošajām nodarbībām biedrības “Papardes zieds” sabiedrības veselības speciālistei Ritai Kubuliņai.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search