Vārda dienu svin: Lauris, Norberts / 27.11.2021

Rudens Balle ĀVS PII

Rudens1 CopyRudens2 CopyRudens3 CopyRudens4 CopyRudens5 CopyRudens6 CopyVisu rudeni ĀVS PII bērni čakli gatavoja dažādus radošus darbus, izmantojot dabas dāvātās veltes – koku lapas, ziedus, kastaņus, ozolzīles, sēklas un citus dabas materiālus. Mājturības nodarbībās- salātus, augļu desertus, saldējuma ogu kokteili, cepa maizīti, picu un ābolu pīrāgu.
Un brīdī, kad koki savus skaistos mēteļus uzvilkuši, pagrabos klusi satupuši kartupeļi, burkāni un bietes – mēs pošamies Rudens Ballei. Tā  ir kā noslēgums visiem rudens darbiem un pētījumiem, kuros bērni aktīvi piedalījušies. Svētkos bērniem grūtības nesagādā atpazīt Rudentiņa līdzi atnestos augļus un dārzeņus, atminēt uzdotās mīklas, visi priecājas par rudens bagātajām veltēm, dziedot, ejot rotaļās un dejojot ar Ezi un Rudentiņu.
Paldies vecākiem par atsaucību, jo tikai sadarbojoties mēs varam veidot skaistu un interesantu mūsu bērnu ikdienu un svētkus!