Vārda dienu svin: Lauris, Norberts / 27.11.2021

3.a klase “Animē vārdu”!

IMG 20211014 092908 CopyNo 9. - 24.oktobrim Latvijā norisinās ES programmēšanas nedēļa. Tās laikā ikvienam ir iespēja interesantā un saistošā veidā iepazīties ar  programmēšanas un digitālo pratību.
Mūsu skolas 3.a klase piedalījās vienā no šīs nedēļas aktivitātēm “Animē vārdu”.
Nodarbības laikā skolēniem vajadzēja būt radošiem, jo nodarbības vadītājas Elīnas Raženas Iedrošināti, viņi tikai ar pāris blokiem un klikšķiem varēja likt “gariņam” (personāžam) dejot, runāt vai atdzīvoties neskaitāmos veidos.
Nodarbības beigās katram bija izdevies izmēģināt vairākus animēšanas veidus, drosmīgi izmēģināt vēl nezināmas lietas un būt lepniem par paveikto! Dodoties prom, skolēni bija priecīgi un gandarīti par paveikto un gatavi jauniem izaicinājumiem. Daudziem jau radās doma, ka brīvlaikā tas varētu būt viens no brīvā laika uzdevumiem– animēt vārdu.   Foto

Danija Kundziņa, datorikas skolotāja