Vārda dienu svin: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends / 18.10.2021

MĀCĪBU EKSKURSIJA uz kinopilsētiņu Cinevilla

Cin2Skolas soma LV100 krasains CopyCin1Cin2Cin3MĀCĪBU EKSKURSIJA uz kinopilsētiņu Cinevilla
17.09.2021. 9.e klase

9.e klase 17.septembri devās uz  kinopilsētiņu “Cinevillu”. Cinevilla ir lielākais filmēšanas laukums Latvijā un ir vienīgā tik plaša mēroga brīvdabas kino ekspozīcija Baltijā.
Devāmies ekskursijā gida pavadībā, kur apskatījām visu, ko Cinevilla var piedāvāt, – ekspozīciju filmai “Nameja Gredzens”, dekorācijas filmām “Sapņu komanda”, “Rīgas sargi”, “Klases salidojums 2” un “Dvēseļu putenis”. Uzzinājām, ka Cinevillu izmanto arī ārvalstu kino režisori.
Nākamā aktivitāte bija “šovs”. Bija iespēja pašiem iejusties aktieru lomās un izspēlēt mazas, bet smieklīgas ainas, kuras filmēja un beigās samontēja īsfilmu. Tad sekoja foto orientēšanās pa visu Cinevillas teritoriju, kuras laikā bija jānofotografējas pie 31 filmu objekta. Pēc kārtīgas noskriešanās devāmies pusdienās uz Cinevillas kafejnīcu.
Ekskursija bija izzinoša, aizraujoša, saliedējoša un deva iespēju labāk iepazīt klases biedrus, un šī bija pirmā kopīgā ekskursija pēc ilgā attālinātā mācību laika.
Paldies Latvijas skolas somai par iespēju pavadīt rudens dienu kino gaisotnē kopā ar klases biedriem!