Vārda dienu svin: Astrīda, Astra / 16.08.2022

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskolas PII komandai 2.vieta konkursā “Šodien laukos 2021”

1 Zvsv Copy2 zvsv CopyJūlijā tradicionāli svin Zvejnieksvētkus. Lai rosinātu bērnu interesi par makšķerēšanu un zvejniecību, arī mūsu ĀVS PII šis mēnesis bija radošs, aizraujošs un izglītojošs – gatavojām īsus ilustratīvus aprakstus par kādu no Latvijā sastopamajām zivju sugām, pētījām un apkopojām faktus par zivju ēsmu veidiem, nozīmi loma iegūšanai. Kopīga ģimeniska nodarbe vienmēr rada bērnos prieku un sajūsmu, tāpēc veicinājām bērnos vēlmi iesaistīties projektos un aicinājām līdzdarboties viņu vecākus, lai piedalītos akcijā “Šodien laukos” par tēmu “Zvejniecība”.
Uzsākot jauno mācību gadu, saņēmām vēsti, ka esam ieguvuši godpilno otro vietu – mazie dalībnieki saņēma diplomu un konfektes, savukārt, lielo kopīgo balvu - Dāvanu karti 80 Eiro vērtībā izmantosim jaunu izzinošu materiālu iegādei.
APSVEICAM!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search