Vārda dienu svin: Astrīda, Astra / 16.08.2022

booked.net

Jaunumi

Valmieras Drāmas teātris “STABURAGA BĒRNI”

Stab b1Stab b2Stab b3Skolas soma LV100 krasains CopyValmieras Drāmas teātris “STABURAGA BĒRNI”
26.05.2021. –28.05.2021.
7.a. 7.b, 7.c, 7.e, 7.g un 7.l klases
Pateicoties programmai “Latvijas skolas soma”, 7. klašu skolēni kopā ar savām literatūras skolotājām noskatījās Valmieras Drāmas teātra izrādes “Staburaga bērni” ierakstu. Stāsts par diviem draugiem Janci un Marču, kas iepazinās kādā pavasara dienā Staburaga pakājē. Par viņu piedzīvojumiem un noslēpumiem, izzinot pasauli un Staburaga apkārtni, kas mums šobrīd vairs nav redzama un ir palikusi tikai nostāstos.
Skolotāju un skolēnu atsauksmes:

  • Noskatoties izrādi ,,Staburaga bērni'', uzzināju daudz jauna gan par to, kā Staburags veidojies, gan par to, kā cilvēki agrāk dzīvoja, kā arī par to, kā bērni rotaļājās un izklaidējās.
  • Man patika klausīties izrādes saturu, jo klausoties radās redzes gleznas, visapkārt redzēju visu, ko stāstīja galvenie tēli. Mani iepriecināja nostāsti par Janča un Marča rotaļām, par peldēšanos pavasarī un ābolu zagšanu. Es noteikti ieteiktu arī citiem noskatīties šo izrādi, jo var uzzināt nedaudz par vēsturi, kādiem faktiem, kā arī skatoties var iedomāties vietas, kur zēni dodas, un lietas, ko viņi dara. Kopumā izrāde ir uzjautrinoša! Man patika!
  • Izrādē man patika aktieru meistarīgais tēlojums. Apbēdināja tas, ka viens no draugiem gribēja piedzerties un nekur neiet. Es iesaku klases biedriem noskatīties šo izrādi, jo tajā ir ļoti daudz jautrības.
  • Man izrāde patika, bet īsti nebija manā gaumē. Mani iepriecināja Jaņča tēls, taču izrādes laikā daudz ko nesapratu. Mani apbēdināja Marča sākotnējā izturēšanās pret Janci. Es noteikti ieteiktu skatīties šo izrādi.

Manuprāt, izrāde bija interesanti režisēta. Man patika, ka izmantoja siluetus un dažādus objektus, kā kurpes, jakas, lai izveidotu stāstu. Mani arī iepriecināja aktieru priekšnesums, tas bija humora pilns un interesants. Runas stils un izruna bija saprotams un viegli uztverams. Šo izrādi es iesaku visiem, kam ir laiks un vēlēšanās pasmieties.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search