Vārda dienu svin: Astrīda, Astra / 16.08.2022

booked.net

Jaunumi

Radošais darbs “Sapņu māja”

SapnuTehniskās grafikas mācību priekšmeta ietvaros 11.abc klases skolēni izstrādāja savu Sapņu mājas koncepciju - sākot ar ideju skicēm, telpu plānojumu un aprīkojumu, telpu krāsu tonalitātes izvēli un pamatojumu. Darba noslēgumā vajadzēja atrast interneta veikalu piedāvājumā atbilstošās mēbeles, izveidot mēbeļu specifikāciju, kurā bija jāietver aprīkojuma izmēri un izmaksas. Izveidotās prezentācijas liecina par jauniešu prasmēm orientēties mūsdienu interjera tendencēs, labu prezentācijas izveides kultūru un izpratni par vides pratību.   Darbs 1, darbs 2, darbs 3

Sarmīte Savicka, tehniskās grafikas skolotāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search