Vārda dienu svin: Līga / 23.06.2021

No troksnaSkolas soma LV100 krasains CopyMuzikāli izglītojoša tiešsaistes nodarbība “No trokšņa līdz skaņdarbam” kopā ar Liepājas simfoniskā orķestra mūziķiem
Norises laiks: 11.05.2021. 3.a, 3.c un 3.g klase

Muzikāli izglītojošajā nodarbībā “No trokšņa līdz skaņdarbam” skolēni iepazīst ritma radīšanas pamatprincipus un, aktīvi līdzdarbojoties, profesionālu mūziķu vadībā nonāk no neizprotama trokšņa līdz pilntiesīgam skaņdarbam. Skolēniem tiek dota iespēja palīdzēt Simfoniskajam orķestrim, kurš nonācis sarežģītā situācijā. Tuvojoties koncertam, orķestris ir sapratis, ka viņiem steidzami trūkst kādas latviešu tautasdziesmas pavadījums, tādēļ skolēniem jānāk palīgā!
Skolēnu atsauksmes: