Vārda dienu svin: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends / 18.10.2021

Aicinām piedalīties Lielajā talkā 2021!

Liela TalkaŠogad Lielā talka 24. aprīlī. Talkas vadmotīvs “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!” Aicinām ikvienu nepalikt malā un 24.aprīlī doties talkot vai nu vienatnē vai ar savu ģimeni. Iepriekš bija ierasts, ka talkas notiks kolektīvi, bet nemainīsim savus ieradumus un nemainīsimies savā zaļajā domāšanā, jo talkojot arī vienatnē varam panākt mūsu kopīgo mērķi – tīru un zaļu Latviju nākamajām paaudzēm!
Mēs, Ādažu vidusskolas Ekoskolas skolēni, aicinām jūs, sākot ar 19.04.21. sakopt savu māju, pagalmu un tuvāko apkārtni, tā padarot Latviju tīrāku!
Lai kuplinātu talkotāju pulku un savus labos darbus parādītu plašākam sabiedrības lokam, tas ir, Ādažu vidusskolas EKOskolas Facebook vietnē, lūdzam, savu padarīto darbu piefiksēt fotogrāfijās ,,PIRMS"/ ,,PĒC" + talkotāju vārdi un uzvārdi un iesūtīt ekoskolas koordinatērēm: skolotājām: Zanei Laizānei vai Antrai Laizānei.
Gaidīsim jūsu fotogrāfijas un varbūt arī interesantus takošanas atgadījumus līdz 25.04.21.