Vārda dienu svin: Astrīda, Astra / 16.08.2022

booked.net

Jaunumi

Nodarbības skolēniem “Attiecības”

attiecibasNodarbības 5.abcdeg klašu skolēniem “Attiecības” notika marta mēnesī. Nodarbības, sadarbībā ar biedrības “Papardes zieds” lektoriem, tika organizētas ar mērķi palīdzēt jauniešiem attīstīt prasmes veidot attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem un risināt konfliktus.
Galvenie nodarbībā pārrunājamie jautājumi: pastāv dažādi attiecību veidi – starp draugiem, ģimenē, skolā, romantiskas vai draudzīgas; attiecībās svarīgākais ir atvērta savstarpējā komunikācija, tas ir pamats konfliktu risināšanai; svarīgi izvērtēt, vai cilvēki, ar kuriem pavadām laiku, mūs ietekmē pozitīvi, vai negatīvi (ņirgāšanās, aprunāšana, skolas kavēšana, atkarības) jeb vienaudžu spiediens un svarīgi katrā situācijā pieņemt pārdomātu lēmumu.
Pie šīs tēmas turpināsim strādāt klases stundu laikā. Lai draudzīgi klases kolektīvi!!!
Nodarbības notiek ar Eiropas Sociālā fonda un Ādažu novada domes atbalstu projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novadā” ietvaros.

ESSoc

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search