Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna / 25.07.2021

Nodarbības skolēniem “Attiecības”

attiecibasNodarbības 5.abcdeg klašu skolēniem “Attiecības” notika marta mēnesī. Nodarbības, sadarbībā ar biedrības “Papardes zieds” lektoriem, tika organizētas ar mērķi palīdzēt jauniešiem attīstīt prasmes veidot attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem un risināt konfliktus.
Galvenie nodarbībā pārrunājamie jautājumi: pastāv dažādi attiecību veidi – starp draugiem, ģimenē, skolā, romantiskas vai draudzīgas; attiecībās svarīgākais ir atvērta savstarpējā komunikācija, tas ir pamats konfliktu risināšanai; svarīgi izvērtēt, vai cilvēki, ar kuriem pavadām laiku, mūs ietekmē pozitīvi, vai negatīvi (ņirgāšanās, aprunāšana, skolas kavēšana, atkarības) jeb vienaudžu spiediens un svarīgi katrā situācijā pieņemt pārdomātu lēmumu.
Pie šīs tēmas turpināsim strādāt klases stundu laikā. Lai draudzīgi klases kolektīvi!!!
Nodarbības notiek ar Eiropas Sociālā fonda un Ādažu novada domes atbalstu projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novadā” ietvaros.

ESSoc