Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna / 25.07.2021

Skatuves runas konkurss 1.-4. klašu skolēniem

Skat runaIk gadu Ādažu vidusskolā notiek skatuves runas konkurss gan klasēs, gan pēc tam skolā. Šajā mācību gadā tam bija nedaudz cits formāts. Mācībām noritot attālināti, arī konkurss bija jārīko attālināti. Sākumā klasēs skolotāji aicināja skolēnus izvēlēties dzejoli vai prozas fragmentu, ko gatavot konkursam, tad izvēlētais darbs bija jāiemācās no galvas un jāpalūdz, lai kāds priekšnesumu nofilmē.
Paldies visiem skolēniem, kuri uzdrošinājās un darbu veica, paldies vecākiem, kuri iesaistījās un palīdzēja saviem bērniem!  Lasīt vairāk