Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna / 25.07.2021

Nodarbība 9. klašu skolēniem “Karjeras plānošana un tās pamatnosacījumi

Karj 9 kl3.martā 9.bcdeg klašu skolēni piedalījās tiešsaistes karjeras izglītības pasākumā ”Karjeras izvēle. Karjeras plānošana un tās pamatnosacījumi”. Karjeras pasākuma vadītāja Jolanta Priede dalījās savā 20 gadus ilgajā pieredzē, iedvesmojot un motivējot jauniešus izprast savas vērtības, neļauties stereotipiem, veicot savu pirmo nozīmīgāko karjeras izvēli: mācīties vidusskolā, tehnikumā vai koledžā. Pasākumā jaunieši varēja ne vien gūt pozitīvas enerģijas lādiņu, bet arī paaugstināt tādas karjeras kompetences kā pašizpēte, pašvērtējums un karjeras lēmuma pieņemšana.
Paldies Jolantai Priedei par tiešsaistes pasākumu!