Vārda dienu svin: Irīda, Īrisa / 22.10.2021

booked.net

Jaunumi

Nodarbības 7. klašu skolēniem “Psihiskā veselība”

Gar vesNo 10. līdz 14. decembrim 7.abcdegl klašu skolēniem attālināti MT platformā notika nodarbības “Psihiskā veselība”, ko vadīja biedrības “Papardes zieds” psihologi Inese Klote, Elvis Dudarevs un asistents Jānis Piternieks. Nodarbības mērķis – palīdzēt skolēniem izprast psihiskās veselības nozīmi, mazināt aizspriedumus, iepazīstināt ar izplatītākajām problēmām un to risināšanas iespējām. Nodarbības laikā tika pārrunāts: sabiedrībā valdošie priekšstati par psihisko veselību; emocijas, to atpazīšana, vadīšana un nozīme cilvēka dzīvē; stress, tā cēloņi, izpausmes, sekas un mazināšanas taktikas; biežāk sastopamie psihiskie traucējumi bērnu un pusaudžu vidū (trauksme, depresija); kā rīkoties, lai palīdzētu sev un citiem, kur meklēt palīdzību, ja nācies saskarties ar psihiskās veselības traucējumiem. Paldies par nodarbību

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search