Vārda dienu svin: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends / 18.10.2021

booked.net

Jaunumi

11.abc klašu skolēnu radošie darbi “Cilvēks”

CilveksLAIKS ienes neplānotas izmaiņas arī tehnoloģiju izmantošanas jomā. Bieži skolēni izvēlas pamēģināt kaut ko jaunu. Tā pildot vizuālās mākslas uzdevumu - cilvēks, 90% skolēnu izvēlējās savas idejas realizēt izmantojot PicArt, Adobe Photoshop u.c. programmas. Darba procesā jaunieši saskatīja daudzas likumsakarības, izteica šī brīža realitātes noskaņas. Individuāla pieeja uzdevuma risinājumam un jēgpilns radošs darbs, patstāvīgi apgūstot un izmantojot dažādas IT programmas, sniedza gandarījumu un teicamus rezultātus.  Radošie darbi

Sarmīte Savicka, vizuālās mākslas skolotāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search