Vārda dienu svin: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends / 18.10.2021

booked.net

Jaunumi

1 kras ned CopyNo 11. - 15.oktobrim, pirms skolēnu Rudens brīvdienām - sākumskolā Krāsu nedēļa! Oktobris ir laiks, kad dabā lēnām sāk iezagties tumsa un, lai to kliedētu un padarītu jautrāku, šajā nedēļā katrai dienai piešķīrām savu krāsu. Meklējām to apģērbā, daiļdarbos, priekšmetos, dabā... iepazinām krāsu toņu daudzveidību un krāsaini sagaidījām brīvdienas! Pirmdien - dzeltenā; otrdien - zilā; trešdien - zaļā; ceturtdien - sarkanā līdz piektdiena iezaigojās krāsu varavīksnē.  Foto

IMG 20211014 092908 CopyNo 9. - 24.oktobrim Latvijā norisinās ES programmēšanas nedēļa. Tās laikā ikvienam ir iespēja interesantā un saistošā veidā iepazīties ar  programmēšanas un digitālo pratību.
Mūsu skolas 3.a klase piedalījās vienā no šīs nedēļas aktivitātēm “Animē vārdu”.
Nodarbības laikā skolēniem vajadzēja būt radošiem, jo nodarbības vadītājas Elīnas Raženas Iedrošināti, viņi tikai ar pāris blokiem un klikšķiem varēja likt “gariņam” (personāžam) dejot, runāt vai atdzīvoties neskaitāmos veidos.
Nodarbības beigās katram bija izdevies izmēģināt vairākus animēšanas veidus, drosmīgi izmēģināt vēl nezināmas lietas un būt lepniem par paveikto! Dodoties prom, skolēni bija priecīgi un gandarīti par paveikto un gatavi jauniem izaicinājumiem. Daudziem jau radās doma, ka brīvlaikā tas varētu būt viens no brīvā laika uzdevumiem– animēt vārdu.   Foto

Danija Kundziņa, datorikas skolotāja

01 1 g kl iepaz enciklop Copy4 1 n kl lasitava Copy5 1k CopyOktobrī, kad pirmklasnieki jau pieraduši pie jaunā darba režīma un iepazinuši skolotājus un mācību kabinetus, mazajiem tiek atklāts vēl viens jaunums – ceļš uz skolas bibliotēku.
Šajā mācību gadā iepazīt bibliotēku pirmie ieradās 1.n klases skolēni ar klases audzinātāju Lieni Jakobsoni. Arī 1.k klase ar audzinātāju Diānu Kuduli un 1. g klase ar audzinātāju Eviju Janķēvicu jau paviesojušās grāmatu krātuvē. Bērni uz mirkli kļuva par lasītājiem, katrs no plaukta izvēloties sev grāmatiņu un to pārskatot, bet pēc tam arī guva priekšstatu par enciklopēdiju daudzveidību un krāsainību.
Visi apgalvoja, ka labāk patīk jaunas, tīras grāmatas ar nenobružātiem vākiem un nesaburzītām lapām, tādēļ bibliotēkas aicinājums ir saudzēt ikvienu grāmatu: šķirt lapas rūpīgi un ar tīrām rociņām, neēst lasot, bet mācību grāmatas apvākot.
Bibliotēkā ir pietiekams vecumam atbilstošu grāmatu klāsts, lai mazie lasītāji pamazām iemācītos izvēlēties sev piemērotākās un interesantākās grāmatas un kļūtu par aizrautīgiem lasītājiem. Ikviens būs gaidīts.

Edīte Kāna, bibliotekāre

Vecaku diena 21 10 202121. oktobrī no plkst.12.00-18.00 VECĀKU DIENA - individuālas tikšanās ar priekšmetu skolotājiem, klases audzinātāju, atbalsta personālu un skolas vadību Microsoft Teams programmā.

Lūdzam izvērtēt nepieciešamību attālināti satikties ar skolotājiem, lai pārrunātu bērna veiksmes/neveiksmes un vienotos par tālāku sadarbību.

Lūgums tikšanos līdz 19. oktobra plkst.17.00 pieteikt e-klases pastā direktora vietniecei Anitai Milancejai norādot savas vēlmes:

*   mācību priekšmets, skolotājs,

*   iespējamais tikšanās laiks no plkst.... līdz plkst....

Vecāks e-klases pastā no skolotāja saņems MS Teams saiti.

Tematiska nedelaVai tev ir apnicis domāt, ko katru dienu vilkt uz skolu?
Tad HCP nāk palīgā
Šoreiz 5.-12. klašu skolēniem esam sarūpējuši TEMATISKO NEDĒĻU!
PIRMDIEN - meitenes gaidīsim kā puišus, bet puišus kā meičas
OTRDIEN - savelc kopā punktaino ar strīpaino, šlipsi ar pidžammu
TREŠDIEN - beidzot vari atnākt uz skolu savā mīļākajā jersey un patēlot Porziņģi
CETURTDIEN - ja tev ir draugs, ar kuru esi kopā jau no pirmās skolas dienas un pabeidzat viena otra teikumus, tad beidzot varēsiet patēlot dvīņus pa īstam !
PIEKTDIEN - un visbeidzot nedēļu noslēgsim ar sarkano paklāju, tāpēc meklē šikāko smokingu vai glaunāko kleitu
Mūsu superīgo video ar apģērbu komplektu idejām vari apskatīt youtube kanālā hcparlaments (https://youtu.be/tNOnH20BfJ4NOTEIKTI NEAIZMIRSTI katru dienu instagram/facebook ievietot story ar savu apģērba komplektu , ietagot @hcparlaments un pievienot #HCPFASHIONWEEK un iespējams tiksi pie kādas balviņas
 
Piekodini savām skolotājām piedalīties !
Nebūs grūti, tev tik jāparokas mazliet savā vai vecāku skapī

G B mobCeļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), turpinot aizsākto tradīciju satiksmes drošības izglītības projektu veidošanā, ir izstrādājusi mācību projektu “Gribu būt mobils!” jaunā veidolā, kas piemērots šī brīža situācijai un to virzītajām prasībām. Par drošību esam atbildīgi katrs, bet, lai varētu uzņemties atbildību ir jābūt zinošiem. Dalība projektā veicinās skolēnu izpratni un rosinās viņus augt par atbildīgām personībām, kas spēj identificēt apdraudējumus un riskus dažādās dzīves situācijās, tai skaitā ceļu satiksmē, mudinās izprast savus pienākumus, identificēt drošas rīcības soļus, precīzi formulēt un kritiski analizēt kompleksas problēmas, kas saistītas ar drošību.  Vairāk

Veiksmi!

HigNo 27.septembra līdz 7.oktobrim 6.abcdeg un 7.abdegl klašu skolēni piedalījās izglītojošās nodarbībās par personīgo higiēnu. Divu nodarbību laikā interaktīvas spēles veidā tika apskatītas sekojošas tēmas: sviedru dziedzeru izmaiņas, pareiza ķermeņa higiēna un apģērba izvēle; roku higiēna, t.sk., roku mazgāšanas nozīme, biežums un pareiza mazgāšanas tehnika; sejas ādas izmaiņas, tās pareiza kopšana; matu un galvas ādas kopšana; mutes dobuma higiēna, t.sk., zobu tīrīšanas nozīme, biežums un pareiza tīrīšanas tehnika; intīmās zonas higiēna.
Nodarbību ietvaros skolēni, veidojot komandas, savā starpā sacentās pielietojot zināšanas un prasmes par dažādiem personīgās higiēnas aspektiem.
Rūpējies par sevi un Tev viss izdosies! https://www.youtube.com/watch?v=Rp7mWgsxz9c
Pēc nodarbībām visi dalībnieki saņems balvās dvielīšus un mitrās salvetes, kā arī informatīvo materiālu "Meitenes, puiši un pubertāte”, bet labākās komandas iegūs specbalvas. Savukārt pedagogi saņems informatīvo materiālu darbā ar 6.–7. klašu skolēniem par personīgās higiēnas jautājumiem.
Izdales materiālus saņemsim pēc skolēnu rudens brīvdienām.

labo darbu nedela 2021 CopyLabo darbu nedēļa ir laiks, kad ikvienu aicinām aktīvi iesaistīties labo darbu veikšanā, lai sniegtu atbalstu ne tikai līdzcilvēkiem, dabai, dzīvniekiem, bet rastu gandarījumu par paveikto un palīdzētu paši sev kļūt par labākiem cilvēkiem.
Šajā nedēļā aicinām paveikt gan lielus, gan mazus darbus, lai Latvija kļūtu vēl skaistāka, sakoptāka (sakop savu istabu un vietējo apkārtni) un līdzcietīgāka (dalies ar sirds siltumu). Veiciet darbus, kas ir pašu ierosināti, izplānoti un īstenoti. Veiciet jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu “paldies!”, tādējādi būs prieks par padarīto darbu arī jums!
Labi vārdi, smaids, sirsnīgs skatiens nemaksā neko, bet ir tik svarīgi un dārgi! Lai dzīve kļūst labāka, lai cilvēki ir laimīgāki!
Mēneša noslēgumā klasē pastāstīsim par saviem labajiem darbiem, apkoposim tos, dalīsimies... Lai labie darbi nebeidzas

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search