Vārda dienu svin: Emīlija / 22.05.2024

booked.net

Horizontālie sākuma raksti

Ekoskolu apbalvošana 2019

Ekosk 19 1

Pirmdien, 16. septembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu piešķiršana. Šogad 129 skolas saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu, bet vēl 49 skolas ieguva Latvijas Ekoskolas sertifikātu. Lepojamies, ka pie Ādažu vidusskolas lepni plīvos
Ekoskolu programma ir viens no visaptverošākajiem un populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē, kurš Latvijā darbojas jau 17 gadus. Ekoskolu programmā Latvijā šobrīd darbojas vairāk kā 200 izglītības iestādes, tai skaitā arī Ādažu vidusskola, bet visā pasaulē programmā ir iesaistītas vairāk nekā 51 000 skolu. Iesaistījāmies Ekoskolu programmā, jo, esam gatavi un vēlamies savā darbā ilgtermiņā pievērsties vides aizsardzības un ilgtspējīgas attīstības jautājumiem. Dalība Ekoskolu programmā ir vērtīgs ieguvums ne tikai skolas kolektīvam, bet arī pašvaldībām, jo līdztekus citiem mērķiem programmā aktīvi tiek veicināta arī sabiedrības līdzdalība apkārtējās vides pārvaldībā.
Šogad darbosimies Ekoskolā vēl aktīvāk un iformēsim turpmāk par savām aktivitātēm skolas līmenī!  Foto

Eko - Ādažu vidusskola Facebook lapa

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search