Vārda dienu svin: Egils, Egīls, Nauris / 13.04.2021

booked.net

Jaunumi

ENO Miera dienas koku stādīšanas akcija

WhatsApp Image 2020 09 22 at 15 41 11 2 CopyMēs atkal tiekamies ikgadējā ENO Miera dienas koku stādīšanas akcijā, kuras ietvarā vairāk par 10 000 skolu, tai skaitā arī Ādažu vidusskola, piedalās, lai novērstu globālo sasilšanu. ENO tīkls ir viens no galvenajiem koku stādītājiem pasaulē, iestādot ap 20 miljoniem koku. Šī akcija ir viena no pirmajām, kuru Eiropas klubs sāka organizēt. Paskatoties apkārt, lielākā daļa no redzamajiem kokiem un dekoratīvajiem krūmiem skolas apkārtnē ir kluba stādīti.
Sekojot līdzi notiekošajam pasaulē – dabas katastrofas, milzu ugunsgrēki, gaisa piesārņojums - mēs uzskatam, ka ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību mūsu planētas problēmām dabas aizsardzības jautājumos  un mēģināt tās risināt vai vismaz mazināt. Manuprāt, tā ir viena no kluba svarīgākajām vērtībām. Tādēļ turpināsim šo tradīciju arī nākamos gadus.   Foto

Dace Matisone, Ieva Miķelsone, Sarmīte Savicka kluba “Mazie eiropieši” skolotājas

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search