Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis / 12.04.2021

booked.net

Jaunumi

Izglītojoša nodarbība “Par roku higiēnas ievērošanu” 5.-6. klašu skolēniem

IMG 44159. septembrī skolā 5. - 6. klašu skolēniem notika izglītojoša nodarbība par pareizas roku higiēnas ievērošanu. Nodarbības laikā skolēni uzzināja kādas baktērijas ir sastopamas, kādu ļaunumu tās var nodarīt veselībai. Bija interesanti uzzināt kur ļaunās baktērijas ir sastopamas – apkārtējā vidē, piemēram, uz durvju rokturiem, galdiem, uz autobusa virsmām, veikalā, naudas un citur. Šīs ļaunās, dažādas saslimšanas ierosinošās baktērijas mēs varam pārnest no vienas virsmas uz otru ar savām rokām, ja tās netiek pareizi mazgātas ar ziepēm un ūdeni. Skolēni iemācījās pareizi mazgāt rokas, kā arī uzzināja kad rokas ir jāmazgā – pirms ēšanas, pēc tualetes apmeklējuma, pārnākot mājās un citās situācijās. Nodarbības laikā bija iespēja veikt eksperimentu – ar speciāla lukturīša palīdzību vērot kā roku mazgāšana samazina baktēriju daudzumu uz rokām, kā arī tika izspēlētas situācijas, kurās analizēja pareizas  un nepareizas roku mazgāšanas sekas.  Foto

Rūpēsimies par savu veselību! Mazgāsim rokas regulāri un pareizi!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search