Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2021

booked.net

Jaunumi

APSVEICAM!!!

Apsveicam 12.b klases skolēnu Kristianu Libertu ar izcilo rezultātu un iegūto atzinību Ekonomikas valsts 21. olimpiādē! Apsveicam ekonomikas skolotāju Jadvigu Fursu!
11. martā norisinājās Pierīgas novadu skolu olimpiāde krievu valodā 8. klašu skolēniem, kurā Ādažu vidusskolas skolēni sasnieguši izcilus rezultātus: Kerija Adriana Guļeviča (8.c) un Rihards Bukins (8.b) ieguvuši 1. vietu, bet Sofija Elizabete Surnačova (8.c) un Laura Liepiņa (8.c) - 2. vietu! Apsveicam krievu valodas skolotājas Annu Deniškāni un Tatjanu Kristholdi!
Pierīgas novadu skolu izteiksmīgās runas olimpiādē krievu valodā izcilus rezultātus uzrādījuši arī 7. klašu skolēni: Jānis Oto Veismanis (7.a) un Patrīcija Kurmatova (7.g) ieguvuši 2. vietu, bet Tīna Kalniņa (7.g) un Aleksis Biziks (7.a) - 3. vietu! Apsveicam krievu valodas skolotājas Irēnu Bleivu un Annu Deniškāni!
No Pierīgas novadu skolu vizuālās mākslas alternatīvās olimpiādes "Mazais mākslinieks" 1. - 3. klašu skolēniem ar godalgotajām vietām atgriezušies Kate Rugaine (3.a) - 1. vieta, Jaroslavs Mežgals (1.d) - 3.vieta un Toms Misiņš (1.g) - atzinība. Apsveicam vizuālās mākslas skolotājas Daci Rozīti-Žagariņu un Sandru Zdanovsku!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search