Vārda dienu svin: Hedviga, Helvijs, Eda / 15.10.2019

Jauno Satiksmes dalībnieku forums 2019

JSDFfin 1JSDFfin 2JSDFfin 3JSDFfin 4Jauno Satiksmes dalībnieku forums 2019 – dalība Latvijas izlases veidošanas apmācības programmā
Ādažu vidusskolas 6. a klases skolēni Ernests Brigmanis-Briģis un Valters Volkolakovs iekļuva Latvijas izlases kandidātu vidū un tika uzaicināti piedalīties Latvijas izlases veidošanas apmācības programmā. Apmācības programma bija kā periodisks mācību un pārbaudījumu cikls –pirmais posms – jūlijā. Noslēgumā dalībnieki kārtoja eksāmenu (praktiskā braukšana, velosipēda uzbūve, satiksmes noteikumi un satiksmes drošība). Apkopojot eksāmenu rezultātus, tika noteikti 8 labākie (4 meitenes un 4 zēni), kuriem piedāvāja piedalīties mācību un pārbaudījumu darba otrajā posmā. Lepojamies, ka Ernests bija viens no spēcīgākajiem zēniem. Otrais posms – augustā. Ernests uzrāda augstus rezultātus eksāmenā un saņem piedāvājumu pārstāvēt Latviju Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās. Trešais posms - nosauktie Latvijas izlases dalībnieki - 2 meitenes un 2 zēni, to vidū Ernests Brigmanis-Briģis, un 2 pedagogi, to vidū skolotāja Eva Jākobsone, piedalījās komandas saliedēšanas mācību nodarbībām (praktiskā braukšana, velosipēda uzbūve, satiksmes noteikumi un satiksmes drošība) un ieguva tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas Latvijas Velo sacensībās Šveicē laika posmā no 10.09.-17.09.2019. Veiksmi Latvijas komandai!!!