Vārda dienu svin: Jana, Johanna, Hanna / 15.12.2019

booked.net

Jaunumi

Izlaidumu laiks

IMG 2235 CopyĪsu brīdi pirms vasaras saulgriežiem visās Latvijas skolās ir īpašs laiks – izlaidumu laiks, un šogad mūsu skolā Apliecības par pamatizglītības apguvi saņēma 137  9. klašu absolventi.
Savukārt, 33 vidusskolas absolventi kopā ar vecākiem un viesiem 14. jūnijā pulcējās uz “klases stundu”, lai mācību gada beigās saņemtu liecību. Svinīgajā pasākumā 12to klašu skolēni pulcējās pie skolas galvenās ieejas, lai katrs uzsāktu savu ceļu, un mēs viņiem novēlējām “… lai jūsu patstāvīgais ceļš ir veiksmīgs! Neizniekojiet sev atvēlēto laiku, piepildiet to!” un atgādinājām Raiņa vārdus: “Daba dod mums par velti tikai laiku: viss cits mums jāiegūst ar pūlēm. Laiks – lētākais, tomēr dārgākais, jo caur to mēs dabūjam visu.”
Savas izjūtas vārdos ietērpa vidusskolas absolvente Elīza Kubuliņa: “Man šobrīd ir savāda sajūta, jo atceros, kā 6. klasē, ejot garām toreizējai 12. klasei, pie sevis nodomāju – vēl 6 gadi priekšā, tas ir tik ilgi. Bet izrādās, ka tomēr nebija ilgi. Jo šodien ir mana pēdējā diena kā 12.klases skolniecei. Un jāsaka, ka bija gan grūti, gan smagi, jo, kā Klāvs Elsbergs teicis - “rūgts ir ne tikai analgīns, bet arī dzīve, ziniet.” Tomēr es nesūdzos, jo daudz mācījos no šīm grūtībām, un priecājos, ka tomēr neizvēlējos pēc 9. klases doties uz kādu no Rīgas ģimnāzijām, bet palikt šeit, jo tad vidusskolā nebūtu satikusi tik brīnišķīgus cilvēkus, kādi šobrīd sēž šeit priekšā. Ikviens no viņiem ir unikāls, un žetonvakars man ļāva noticēt, ka, satiekoties salidojumā pēc desmit gadiem, es ļoti daudz dzirdēšu par viņu sasniegumiem [..]”

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search