Vārda dienu svin: Drosma, Drosmis, Elīna / 19.10.2019

ZINOO centra apmeklējums Cēsīs

4ad 14ad 229. maijā Ādažu vidusskolas 4.a un 4.d klases skolēni devās uz Cēsīm, lai apmeklētu ZINOO centru un piedalītos Arhitektūras nodarbībās. ZINOO apmeklējums bija alternatīvā mācību stunda zinātnes un inovāciju attīstības jomā Latvijā saistībā ar "Latvijas skolas somu".
Arhitektūras nodarbības laikā skolēni, paši aktīvi līdzdarbojoties, mēģināja uzbūvēt visaugstāko māju. Nodarbības veicināja gan domāšanas, gan fantāzijas attīstību, kā arī sekmēja klases kolektīvas saliedēšanu. Bērni, kas iepriekš bija apmeklējuši ZINOO centru, konstatēja, ka ir daudz jaunu interaktīvu eksponātu.
Skolēnu atsauksmes:
“Zinoo centrā bija tik interesanti, ka gribētu braukt vēl.”
“Man ļoti patika. Tas bija interesanti, un es daudz ko jaunu uzzināju!”
”Man patika eksperiments, kur bija no papīra jāuzceļ visaugstākais debesskrāpis.”