Vārda dienu svin: Mairita, Bernedīne, Biruta / 01.06.2020

booked.net

Jaunumi

VP nodarbība “Pienākumi, tiesības un ATBILDĪBA”

VP 5kl Copy28. maijā Ādažu vidusskolā 5.abcegl klašu skolēniem nodarbību “Pienākumi, tiesības un ATBILDĪBA” vadīja Valsts policijas nepilngadīgo lietu inspektore Aija Krieva. Liela nozīme ir preventīvajam darbam, lai jaunieši būtu informēti un zinoši, tādējādi mazinot viņu iesaistīšanos pārkāpumu veikšanā. Saistošas nodarbības veidā ar skolēniem tika pārrunāti viņu pienākumi, atbildība un iespējamās izdarīto pārkāpumu sekas. Jaunieši uzzināja gan par administratīvo atbildību, gan kriminālatbildību. Latvijā administratīvā un kriminālā atbildība iestājas no 14 gadu. Skolēni uzzināja arī par to, ka neskatoties uz to, ka viņi vēl nav sasnieguši šo vecumu viņiem ir atbildība un par nopietniem pārkāpumiem var piespriest audzinoša rakstura piespiedu līdzekļus. Lai esam zinoši, ievērojam likumus un pildām savus pienākumus! Paldies nepilngadīgo lietu inspektorei Aijai Krievai par izglītojošo nodarbību, par iespēju skolēniem saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search