Vārda dienu svin: Drosma, Drosmis, Elīna / 19.10.2019

Konkursa “Esi drošs, neesi pārdrošs” finālsacensībās

20190516 17.b klases kolektīvs pieteica dalību un iesaistījās Iekšlietu Ministrijas konkursā 7.- 8. klašu skolēniem “Esi drošs – neesi pārdrošs”. Neklātienes kārtā tika veikti 2 uzdevumi:

*   Sameklētas atbildes uz jautājumiem par drošību 7 dažādās jomās, kurus sagatavoja: Valsts Policija, Ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Gaso, Akvaparks, NMP dienests, Latvijas dzelzceļš un Sadales tīkli;

*   Izveidota prezentācija par tēmu ,,Droša vieta- laba lieta”.

Rezultātā 7.b darbs novērtēts atzinīgi un izcīnīta iespēja piedalīties finālsacensībās (finālā tika uzaicinātas 20 skolas, kas neklātienes kārtā bija ieguvušas visvairāk punktu).
16. maijā uz konkursa finālsacensībām devās 7.b klases komanda “Drošie pakāpieni”: Keita Laicāne, Eva Veldre, Adrija Medne, Kaspars Voronovs un Jānis Volkolakovs kopā ar klases audzinātāju Evu Jākobsoni. Fināla konkursā bija atkal 2 uzdevumi, kuros nu jau dzīvē bija jāparāda savas zināšanas visās minētajās jomās un jāprezentē savs veidotais projekts par drošo vietu. 7.b klase bija izvēlējusies tēmu par skolas kāpnēm.
Finālā 7.b klase ieguva 12.vietu, kur starpība starp 8 un 12 vietu bija 0,8 punkti. Rezultāti bija patiešām blīvi. Taču par interesanto pieeju prezentācijas veidošanā, kuru pasniedza dzejoļa veidā un uz vietas izdomājot dzejoli par GASO - SPECBALVA - HOKEJA spēles apmeklējumu visai klasei!   Mājas darbs   Foto
Paldies komandai par startu finālā. Apsveicam 7.b klases kolektīvu ar izcīnīto balvu un paldies klases audzinātājai Evai Jākobsonei!