Vārda dienu svin: Drosma, Drosmis, Elīna / 19.10.2019

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā un Swedbank Finanšu laboratorijā

cid image003 jpg01D50EEAcid image004 jpg01D50EEAcid image005 jpg01D50EEA9. maijā 4.e klases skolēni devās ekskursijā uz Latvijas Universitātes Botānisko dārzu, lai gida pavadībā iepazītos ar Latvijas un pasaules augu valsts daudzveidību. LU Botāniskā dārza apmeklējums bija alternatīvā mācību stunda saistībā ar "Latvijas skolas somu".
Skolēni ar lielu interesi klausījās gida stāstījumā un atzina, ka “…bija aizraujoši uzzināt par augiem”. Mārtiņš dalījās savos iespaidos: “… uzzināju daudz ko jaunu. Apskatīju un iegaumēšu augus, kuri ir indīgi, jo dažus esmu redzējis ceļojumā uz Spāniju. Nākamreiz, ieraugot šo augu, es viņu neaiztikšu un būšu piesardzīgs.”
Mājupceļā skolēni apmeklēja Swedbank Finanšu laboratoriju, kur, veicot radošus uzdevumus, nostiprināja sociālo zinību stundās iegūtās teorētiskās zināšanas, tādejādi uzlabojot savu finanšu pratību.
Viena no skolniecēm atzina, ka “… Finanšu laboratorija man ļoti patika. Visvairāk man patika tas, ka tur varēja domāt gudri.” Arī zēni atzina, ka “… bija ļoti interesanti un reāli patika!”