Vārda dienu svin: Mairita, Bernedīne, Biruta / 01.06.2020

booked.net

Jaunumi

PP nodarbība “Pienākumi un atbildība”

IMG 1371 CopyIMG 1374 CopyIMG 1378 CopyIMG 1381 CopyIMG 1382 Copy15. maijā pie 1.c un 1.e klases skolēniem viesojās pašvaldības policijas nepilngadīgo lietu inspektore Inga Meija un pārrunāja ar skolēniem būtiski svarīgus jautājums par savu mantu un naudas glabāšanu, kā arī par atbildību – svešas mantas un naudu ņemt nedrīkst! Skolēni saņēma izglītojošas kartītes, kuras izmantojot, skolēni kopā ar klašu audzinātājām strādās līdz mācību gada beigām. Katram būs iespēja rast atbildes uz 5 jautājumiem.
Ko Tu redzi savā spogulī? – UZVEDĪBA ir spogulis, kurā mēs parādām sevi. Uzvesties var dažādi. Mums sāp, ja esam rīkojušies slikti, bet priecājamies, ja rīkojamies labi.
Ko izvēlies Tu? – IZVĒLE ir priekšrocības piešķiršana kādai vienai lietai, darbībai, rīcībai attiecībā pret citām lietām, darbībām, rīcībām. Izvēle nozīmē arī atteikšanos. Izvēle nozīmē mācīties atšķirt labo no ļaunā.
Kā ir ar Tevi? – SEKAS ir mūsu rīcības, darbības vai uzvedības rezultāts. Sekas var būt labas vai sliktas. Tās var nodarīt sāpes gan pašam, gan kādam citam. Tās var sagādāt prieku gan pašam, gan kādam citam.
Par ko atbildi Tu? – ATBILDĪBA ir visu mūsu pienākums. Tā ir paškontrole. Tās ir rūpes par izdarītajām vai neizdarītajām lietām, paveiktajiem vai nepaveiktajiem darbiem.
Arī Tu esi līdzatbildīgs par savu un citu drošību! – DROŠĪBA, tie ir apstākļi un tās ir situācijas, kad mēs visi – lielie un mazie, vecie un jaunie, mēs visi jūtamies pasargāti, kad mums nedraud briesmas un ne par ko nav jābaidās. Cik tas ir jauki – justies droši un būt drošībā!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search