Vārda dienu svin: Melānija, Imanta / 19.08.2019

Izrādes "BALTĀ GRĀMATA" apmeklējums

Balta gramata Copy18. aprīlī 1.c un 2.a klases skolēni devās uz E. Smiļģa Teātra muzeju, lai noskatītos Dirty Deat Teatro izrādi pēc Jāņa Jaunsudrabiņa stāsta motīviem "BALTĀ GRĀMATA".
Izrāde “Baltā grāmata” ir kopīgs ceļojums no mūsdienām uz 19. gadsimta laukiem. Tur ceļiniekus sagaida Jančuks – zinātkārs un aizrautīgs puika, ar kuru kopīgi atklāt un piedzīvot apkārt esošo pasauli.
Skolēniem ļoti patika skatīties izrādi kopā ar klasi, patika, ka izrāde bija interaktīva, patika aktieru tēlojums. Ne visiem patika, ka iestājās tumsa un “bija daudz dūmu”, bet kopumā skolēni ļoti atzinīgi novērtēja iespēju kopīgi noskatīties teātra izrādi.
Teātra izrādes apmeklējums bija alternatīvā mācību stunda Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes jomā - saistībā ar “Latvijas skolas somu”.