Vārda dienu svin: Mairita, Bernedīne, Biruta / 01.06.2020

booked.net

Jaunumi

Dalība CSDD rīkotajās “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2019” sacensībās

20190502 111111 Copy

Mācāmies un iegūstam velosipēda apliecību skolā!
Lai paaugstinātu skolēnu zināšanu līmeni satiksmes drošības jautājumos un ceļu satiksmes noteikumos, pirmās palīdzības sniegšanā cietušajam, velosipēdu tehniskā stāvokļa pārbaudes jautājumos, kā arī pilnveidotu velosipēdu vadīšanas meistarību sarežģītās situācijās uz ceļa, lai samazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, kuros tiek ievainoti vai bojā iet bērni gatavojamies un piedalāmies CSDD sacensībās “Jauno satiksmes dalībnieku forums”. Svarīgi ir veidot skolēnos pareizas uzvedības iemaņas, taktisku un iejūtīgu attieksmi pret citiem satiksmes dalībniekiem un dalība forumā ir viena no iespējām.
2. maijā uz sacensībām Biķernieku kompleksajā sporta bāzē devās trīsdesmit 4.-5. klašu skolēni. Visi sacensību dalībnieki startēja veiksmīgi un saņēma pozitīvu vērtējumu. Apsveicam! Paldies skolotājai Evai Jākobsonei par gatavošanu konkursam, atbalstu un palīdzību skolēniem!!!    Foto
http://berniem.csdd.lv/content/index.php/rezultati/foruma-i-karta

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search