Vārda dienu svin: Melānija, Imanta / 19.08.2019

Noslēguma pasākumā izstāžu zālē “Arsenāls”

Muz 1 Copy17. aprīlī noslēguma pasākumā izstāžu zālē “Arsenāls” skolēni saņēma skaistus pateicības rakstus par piedalīšanos LNMM programmā “Nāc muzejā!”, jo šajā mācību gadā Ādažu vidusskolas kluba “Mazie eiropieši’ 5. - 7. klašu grupa piedalījās Latvijas Nacionāla mākslas muzeja izglītības programmā “Nāc muzejā!”.
Muzeja apmeklējums bija alternatīvā mācību stunda Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes jomā - saistībā ar “Latvijas skolas somu”.
Muzeju kuratoru vadībā skolēni iepazinās un radoši darbojās trijos muzejos: Rīgas Birža, Romāna Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā, kā arī izstāžu zālē “Arsenāls”.
Šīs programmas mērķis bija ne tikai apgūt mākslas un kultūras pieredzi, bet arī labāk saprast jauniešus ar īpašām vajadzībām. “Mazie eiropieši” sadarbojās ar Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem . Katrā nodarbībā bija iespēja prakstiski pamēģināt dažādus mākslas paņēmienus, apgūt zīmju valodu, lai varētu sazināties ar skolēniem, kuriem ir dzirdes traucējumi.   Foto