Vārda dienu svin: Melānija, Imanta / 19.08.2019

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Profesiju karuselis”

IMG 20190415 09183415. aprīlī 4. abdegl klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Profesiju karuselis”.
“Profesiju karuselis” bija interaktīva, izglītojoša aktivitāte improvizācijas teātra aktieru jeb “K Komandas” izpildījumā. Aktieri ar kustībām attēloja dažādu profesiju pārstāvjus, gan “labos”, gan “sliktos” piemērus. Skolēnu uzdevums bija uzminēt profesiju, nosaukt šai profesijai nepieciešamās prasmes un iemaņas, kādi mācību priekšmeti būtu labi jāapgūst šo profesiju pārstāvjiem. Tika analizēti “sliktie piemēri”– ko nepareizi darīja vai nezināja profesijas pārstāvis.
Aktivitāšu laikā tika veicināta skolēnu izpratne par profesiju daudzveidību, par vispārīgām un specifiskām šo profesiju pārstāvju prasmēm. Skolēni tika iedrošināti uzstāties un paust savu viedokli, piemēroties dažādām situācijām un nebaidīties kļūdīties.   Foto
Paldies “K Komandai”: Ditai, Valdim un Dzintaram!