Vārda dienu svin: Melānija, Imanta / 19.08.2019

Eiropas dienu noslēguma pasākums

IMG 9511 Copy

12. aprīlī Ādažu vidusskolā jau 17. reizi noslēdzās Eiropas nedēļa. Šajā gadā mēs atzīmējam 15. gadadienu kopš Latvija ir uzņemta Eiropas Savienībā un 5 gadus, kad Latvijas naudas vienība ir eiro. Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām mūsu skola Eiropas nedēļu atklāja balsojot par Eiropas vērtībām.
Pasākuma atklāšanas svinīgajā brīdī skanēja 10.a klases muzikālais priekšnesums (Flash mob) - Eiropas Savienības himna.
Šajā nedēļā aktīvi piedalījās 5. - 12. klašu skolēni, kas apliecināja savas zināšanas un erudīciju pildot dažādus uzdevumus par Eiropas Savienību.
Noslēguma pasākumā tika apbalvoti skolēni dažādos erudīcijas konkursos “Eirozinis”. 1. vietu ieguva Paula un Elizabete Tīna (8.e ). 2. vietu ieguva Raivo (5.l), Elza (6.e) un Patriks (12.a). Transporta un satiksmes jautājumos apķērību un erudīciju apliecināja komandas no 8.c, 8.d, 9.g, 7.c un 7.b klases.
Skolēni ar lielu aizrautību piedalījās mini dambretes turnīros, kur spožu sniegumu uzrādīja 5.b, 7.e un 9.d klašu komandas, bet 1. vietu ieguva skolēni no 6.c un 12.b klases.
Tradicionālajā papīra lidmašīnu tālmešanā labus rezultātus uzrādīja Jānis un Edvards (6.c), Kristaps (5.g).
Kendama turnīrā veiksmīgi startēja Mihails (5.e), Dāvis (6.a) , Ričards (7.e) un Justs (5.g).
Savukārt zīmēšanas akcijas “Radošā Eiropa” visizteiksmīgākie darbi bija no 5.l, 7.d, 7.c, 9.e ,9.g un 12.b klases.
Radošas izpausmes, iejūtoties Eiropas mūzikas grupu un dziedātāju tēlos, visspilgtāk demonstrēja komandas no 5.d, 9.g, 10.a klases.
Par produktīvu dalību visās Eiropas dienu aktivitātēs balviņas ieguva 5.g, 7.,b, 9.e, 6.e, 8.d un 9.g klases. Protams, ka aktīvākie dalībnieki: 5.l, 8.e, 12.b ieguva uzvarētāju kūku “Napoleons’’.
Balvu fondu nodrošināja Ādažu vidusskola, Eiropas Parlamenta birojs Latvijā, Eiropas Parlamenta bijušais deputāts, tagadējais Latvijas Ministru prezidents K.Kariņš.
Paldies visiem par aktīvu dalību Eiropas nedēļas pasākumos. Uz tikšanos pēc gada!!!  Foto