Vārda dienu svin: Mairita, Bernedīne, Biruta / 01.06.2020

booked.net

Jaunumi

Eiropas nedēļas 2. diena

00 Copy

Otrajā Eiropas nedēļas dienā, 9. aprīlī noritēja Eirozinis I, kur 7. - 12. klases skolēni centās atbildēt uz sarežģītiem jautājumiem ES transporta jomā - Kura ir finanšu jomā ienesīgākā aviokompānija Eiropas Savienībā? Kā ES pilsonim jārīkojas Helsinku lidostā, lai sasniegtu iekāpšanas sektoru? Cik garš būs Rail Baltica sliežu ceļa kopējais garums? Kuru(s) lidmašīnu tipus ES šogad aizliedza izmantot ES gaisa telpā? Cik lielu kompensāciju no biļetes cenas var saņemt pasažieris, ja aizkavējas jūras transporta pienākšana galamērķi vai brauciens tiek atcelts? Cik procentu CO2 emisijas Eiropas Savienībā rada automobīļi? Zinošākie prāti tiks noskaidroti noslēguma apbalvošanā. Tikmēr turpinājās saspringta cīņa Mini dambretē, kur nākošajā posmā tika izspēlētas 15 spēles. Vislabākā spēles stratēģija bija 5.b; 6.c; 7.e; 9.dg un 12.b klašu komandām.
Foto Zane (9.e)

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search