Vārda dienu svin: Mairita, Bernedīne, Biruta / 01.06.2020

booked.net

Jaunumi

Dalība TIMSS 2019 Nacionālajā pētījumā

TIMSS26. martā Ādažu vidusskolas 4.b un 4. d klašu skolēni piedalījās IEA Matemātikas un dabaszinātņu izglītības attīstības tendenču starptautiskā pētījuma (IEA TIMSS 2019) īstenošanā.TIMSS ir svarīgs izglītības pētniecības projekts, ko sponsorē Starptautiskā izglītības sasniegumu novērtēšanas asociācija (IEA - International Association for the Evaluation of Educational Achievement). TIMSS pēta skolēnu sasniegumus matemātikā un dabaszinībās. Šajā pētījumā piedalās vairāk nekā 50 valstis, tostarp Latvija. Ādažu vidusskola ir viena no daudzām izvēlētajām skolām Latvijā un nejaušas izvēles kārtībā tajā piedalījās divas klases no skolas.
TIMSS ir svarīga aktivitāte, lai mēs, kā vecāki un pilsoņi, informētu par to, kā mūsu Latvijas skolēniem veicas salīdzinājumā ar citu valstu skolēniem, un salīdzināt mācību programmas un mācīšanās prakses. Mēs varēsim iegūt pašreizējo valsts un starptautisko informāciju, kas palīdzēs uzlabot matemātikas un dabaszinību mācīšanu un mācīšanos mūsu valstī.
Paldies skolēniem, skolotājiem un vecākiem par iesaistīšanos pētījumā.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search