Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs / 06.07.2020

booked.net

Jaunumi

Dalība Erasmus+ K1 kursu programmā “Digital Classroom”

Erasm 1No 2. līdz 9.martam Ādažu vidusskolas skolotājas Anda Kļave, Baiba Mežule, Dace Zbitkovska un Ieva Grāvīte piedalījās Erasmus+ K1 kursu programmā “Digital Classroom” Malagā, Spānijā. Vizīte sākās ar pilsētas un tuvākās apkārtnes apskati, bet turpmākās dienas aizritēja spraigā darbā, apgūstot moderno tehnoloģiju izmantojumu mācību procesā.
21. gadsimta mācību stunda ir izaicinājums ikkatram pedagogam, tāpēc lietderīga bija iepazīšanās ar jaunu mācīšanas un mācīšanās pieeju Flipped Classroom. Šī metodika aicina domāt par mājas darbu un klases aktivitāšu izkārtojuma maiņu mācību procesā . Kopā ar lektoru Pablo Carmona guvām iedvesmojošu ieskatu vairākās interesantās spēļu vietnēs, kas var dažādot mācību stundu norisi. Turpinājumā apskatījām Google Apps vietnes, īpaši akcentējot Google Classroom. Guvām idejas skolotāju attālinātas sadarbības iespējām kopīgu starppriekšmetu projektu izveidei, veidojām audio un video materiālus mācību procesa dažādošanai. Kursu pēdējo dienu aizvadījām mācoties veidot aptaujas lapas, kā arī citas programmas atgriezeniskās saites iegūšanai. Noslēgumā veicām kursu izvērtējumu un saņēmām sertifikātus.  Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search