Vārda dienu svin: Drosma, Drosmis, Elīna / 19.10.2019

Nodarbība Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā un izrādes “Planēta Nr. 85” apmeklējums

Planet85 dtwebID11. martā 6.c un 6.e klašu skolēni devās mācību ekskursijā.
Šajā dienā skolēni apmeklēja Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM). Skolēniem bija iespēja iepazīt muzeju un iesaistīties interaktīvā nodarbībā “Mākslas detektīvs” ar mērķi aizraujošā veidā, patstāvīgi iepazīt Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kolekcijas darbus, to tapšanas aizkulises un noslēpumus, mākslinieciskos paņēmienus, stilus un mākslas procesus.
Skolēni bija sajūsmināti par iespēju piektdienas vakaru pavadīt kopā ar saviem klases biedriem, apmeklējot teātra izrādi “Planēta Nr. 85”. Pirms izrādes skolēni apskatīja teātra telpas, iepazinās ar telpu izkārtojumu un fotografējas. Teātra izrāde bija aizraujoša, un skolēni atzina, ka “Nevienu mirkli nezuda interese par izrādē notiekošo!” Sižets bija skolēnu vecumam atbilstošs, ar labu humora pieskaņu un izglītojošs.
Alternatīvā mācību stunda saistībā ar “Latvijas skolas somu”.