Vārda dienu svin: Melānija, Imanta / 19.08.2019

Veselības stunda “Veselības spēks”

VesSt 1 Copy1. martā skolā viesojās Aksels Cīrulis, Ādažu vidusskolas absolvents, veselības aprūpes bakalaurs, fizioterapeits, blogeris.
7. - 9. klašu skolēni veselības stundas laikā izkustējās, uzzināja Aksela dzīves - pieredzes stāstu, jo izcīnījis uzvaru pār savām veselības un muguras problēmām, viņš nodod iegūtās zināšanas tālāk.
Nodarbības laikā skolēni guva atbildes uz jautājumiem: Kā uzturēt spēcīgu imunitāti. Kā efektīvi tikt vaļā no liekā svara. Kā uzturēt staltu stāju un veselu mugurkaulu. Kā strādā ķermenis. Labāka miega tehnikas, lai spētu pamosties možāks un izgulējies. Stratēģijas, lai sasniegtu un uzturētu rezultātus. Domāšanas veidu, kas liks rīkoties veselīgāk. Uztura luksofors, lai izvēlētos drošāko un veselīgāko. Kā izvēlēties veselīgākos našķus un aizstāt neveselīgos. Ūdens lielā nozīme un vieglas tehnikas kā atcerēties padzerties ikdienā.
Pēc nodarbības jaunieši atzina, ka šī stunda bija vienkārši super, ļoti motivējoša, varēja daudz ko iemācīties un uzzināt. Paldies, Aksel, par veselības stundu!   Foto