Vārda dienu svin: Verners, Muntis / 19.09.2020

Labākais mājas darbs “Gribu būt mobils” pusfinālā Ādažu vidusskolai!

DSC 7239Apsveicam Ādažu vidusskolas 8.b klases komandu “Kaspars un pārejas” – labākais mājas darbs! Paldies klases audzinātājai Evai Jākobsonei par atbalstu skolēniem.
Konkursa "Gribu būt mobils" pusfinālu komandām bija jāizveido savā skolā vai citā sabiedriskā vietā kampaņa vai pasākums par satiksmes dalībnieku savstarpējo kultūru un cieņu, par pamatu ņemot gājējus, velosipēdu un mopēdu vadītājus. Skolēniem bija jāizstrādā kampaņa vai pasākums, jāveic satiksmes drošību veicinošs izglītojošs darbs, īpaši uzsverot šādus drošības aspektus: sliktas redzamības apstākļi ceļu satiksmē un kā rūpēties par drošību; sabiedriskā transporta pieturvietas un kādi uzvedības aspekti tajās ir ļoti svarīgi.
Tā savu darbu veidoja Ādažu vidusskolas komanda "Kaspars un pārejas" https://youtu.be/x0JyJMNp37M