Vārda dienu svin: Marianna, Ginters, Guntra / 20.09.2020

booked.net

Jaunumi

Karjeras izvēle

20200221 131330 Copy21. februārī 8.e klases skolēniem bija iespēja piedalīties interesantā un neparastā klases stundā, pateicoties Ata Baumgarta mammas atsaucībai, kura piekrita atnākt un skolēniem pastāstīt par savu karjeras izvēli. Skolēni ar interesi klausījās, kā Ata mamma izvēlējās savu profesiju, kas viņai palīdzēja un kas traucēja, kādas skolā apgūtās prasmes šobrīd viņai ļauj sekmīgi veidot savu karjeru, kā arī to, kuras neapgūtās zināšanas savulaik ir liegušas ieņemt ienesīgāku amatu. Akcents šajā reizē tika likts uz valodu apguvi - gan uz latviešu valodu, kas ir vitāli nepieciešama Latvijā, gan uz krievu un angļu valodas zināšanām un to ietekmi uz turpmāko karjeru.
Stāstījumā tika uzsvērts fakts, ka katrs esam sava laika saimnieks. Tikai mēs paši, prasmīgi plānojot un izvērtējot prioritātes, spējam iet uz priekšu, meklēt risinājumus un sasniegt labāko. Skolēni veidoja paši savu laika apli, kas lika aizdomāties, ko tad darām diennakts laikā, kam pievēršam vairāk uzmanības un kuras aktivitātes laiku varam samazināt, lai varētu paspēt izdarīt iecerēto.
Sirsnīgs paldies par aizraujošo stāstījumu un jēgpilno praktisko nodarbību Ata mammai Marikai.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search