Vārda dienu svin: Verners, Muntis / 19.09.2020

booked.net

Jaunumi

Paldies par dāvinājumu

3g foto CopyAr dāsnu dāvinājumu kolektīvi iepazīties ar bibliotēku un arī jau izvēlēties grāmatas lasīšanai kopā ar klases audzinātāju Eviju Janķēvicu atnāca 3.g klase. Paldies klases audzinātājai, vecākiem, skolēniem par ieinteresētību un lieliskajām grāmatām! 
Savukārt, klases audzinātājas Annas Šiškovičas rosināta, 4.d klase izvēlējusies citu veidu, kā palīdzēt veidot sākumskolas bibliotēkas grāmatu krājumu. Skolēni dāvinājumu uz bibliotēku nes individuāli. Jāatzīmē, ka tās ir pirmās grāmatas krievu valodā un drīz arī mazākumtautību skolēniem būs, ko izvēlēties lasīšanai. Paldies klases audzinātājai, vecākiem, skolēniem!
Plaukti pildās, un grāmatu izvēle Attekas ielā 16 paplašinās.

Bibliotekāre Edīte Kāna

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search