Vārda dienu svin: Verners, Muntis / 19.09.2020

Paldies par dāvinājumu

3g foto CopyAr dāsnu dāvinājumu kolektīvi iepazīties ar bibliotēku un arī jau izvēlēties grāmatas lasīšanai kopā ar klases audzinātāju Eviju Janķēvicu atnāca 3.g klase. Paldies klases audzinātājai, vecākiem, skolēniem par ieinteresētību un lieliskajām grāmatām!
Savukārt, klases audzinātājas Annas Šiškovičas rosināta, 4.d klase izvēlējusies citu veidu, kā palīdzēt veidot sākumskolas bibliotēkas grāmatu krājumu. Skolēni dāvinājumu uz bibliotēku nes individuāli. Jāatzīmē, ka tās ir pirmās grāmatas krievu valodā un drīz arī mazākumtautību skolēniem būs, ko izvēlēties lasīšanai. Paldies klases audzinātājai, vecākiem, skolēniem!
Plaukti pildās, un grāmatu izvēle Attekas ielā 16 paplašinās.

Bibliotekāre Edīte Kāna