Vārda dienu svin: Sergejs, Svetlana, Lana / 28.09.2020

booked.net

Jaunumi

CSDD konkursa “Gribu būt mobils” pusfināls

1 konk Copy16. janvārī uz Rīgas Motormuzeju devās 2 Ādažu vidusskolas komandas, lai piedalītos konkursa "Gribu būt mobils" pusfināla sacensības. Sacensībās piedalījās labākās komandas no Rīgas un reģiona. Apsveicam 6.a klases komandu “Ādaži-6.a-2”: Ernests Brigmanis-Briģis, Roberts Graudiņš, Rūdolfs Graudiņš, Valters Volkolakovs ar izcīnīto III vietu un 8.b klases komandu “Kaspars&pārejas”: Kaspars Voronovs, Adrija Medne, Amēlija Zīvere, Kate Laicāne ar iegūto 6.vietu. Vislielāko punktu skaitu par mājas darba prezentāciju ieguva “Kaspars&pārejas” – malači, jūsu darbs vējainajā un lietainajā laikā bija tā vērts!!!
Par pirmo sacensību posmu - komandas darbu ceļu satiksmes drošības inženieru kārtā - varēja saņemt 17,75 punktus. Pēc tam skolēni demonstrēja individuālas zināšanas un prasmes pie planšetdatora, atbildot uz testa jautājumiem, kas skāra dažādas ceļu satiksmes noteikumu jomas. Katra skolēna atbildes veidoja komandas kopējo rezultātu. Par šo sacensību posmu komandas varēja nopelnīt maksimāli 52 punktus. Par skolēnu sagatavoto un prezentēto mājasdarbu Ir labi būt labam ceļu satiksmē maksimālais punktu skaits bija 15. Visi pusfināla dalībnieki saņēma piemiņas balvas.
Paldies skolēniem par cīņas sparu un entuziasmu! Paldies skolotājai Evai Jākobsonei par ieguldīto darbu abu komandu konsultēšanā!   Foto
https://failiem.lv/u/cugvdp9m#sign_up

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search