Vārda dienu svin: Marianna, Ginters, Guntra / 20.09.2020

booked.net

Jaunumi

ZPD darbu aizstāvēšana

ZPD1ZPD2ZPD32020. gada 7. janvārī 11.a klases skolēni sekmīgi aizstāvēja savus pusotra gada laikā izstrādātos zinātniski pētnieciskos darbus. ZPD tika izstrādāti dabaszinātnēs, sociālajās, humanitārajās un mākslas zinātnēs. Daudzi autori bija iedziļinājušies tēmās, kas viņus interesē vai saistītas ar viņu sportiskajām aktivitātēm, kā, piemēram, grieķu-romiešu cīņa Ādažos, manas dzimtas vēsture, 1935. gada Eiropas basketbola čempionāta atspoguļojums mākslas filmā “Sapņu komanda 1935”, klimata un apkārtējās vides ietekme uz kašalotiem, laika zīmes Klāva Elsberga dzejā, ārstniecības augu izmantošana kosmētikā. Atsevišķas tēmas bija veltītas cilvēka sajūtu, fiziskās un garīgās veselības izpētei (bioritmu teorija personības izpētē, paškaitējums 21. gs. jauniešu vidū), kā arī vēstures padziļinātākai izzināšanai (holokausta piemiņas vietas Rumbulā, Salaspilī, Biķernieku mežā, Carnikavā un latviešu anarhistu darbība 20. gs. pirmajā desmitgadē Eiropā), savukārt viens darba autors sevi pieteica radoši, veidojot animācijas īsfilmu. Vairāki darbi tika izvirzīti Rīgas reģiona zinātniski pētniecisko darbu konferencei. Paldies skolēniem par ieguldīto darbu un skolotājiem par sniegto atbalstu un konsultācijām!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search