Vārda dienu svin: Marianna, Ginters, Guntra / 20.09.2020

Labdarībai - 6.e klases skolēni

Labd 6.eRadi arī Tu svētkus, piedaloties kādā no labdarības akcijām un savu dāvinājumu nodod 17. decembrī  I stāva aplī no plkst. 12.15 līdz 13.00!
* «NO SIRDS UZ SIRDI» - novada bērniem invalīdiem, pensionāriem - iesaiņotas dāvaniņas ar kartīti (piparkūkas, konfektes, sveces, utt.)
* «DĀVANA MAZAJAM DRAUGAM» - dzīvnieciņiem (profesionālā barība)
* «SASILDĪSIM SIRSNIŅAS!» - Palīdzēsim.lv (labas lietas, kas var noderēt - skaisti iesaiņotas ar kartīti).
Mēs, 6.e klases skolēni, sarūpējām dāvanu paciņas Ādažu novada senioriem. Gatavojot paciņas, mēs izjutām, ka Ziedojot labdarībai, mēs ne tikai palīdzam savam izvēlētajam mērķim, bet šis process arī mums pašam lika justies labāk, jo mēs apzinājāmies, ka izdarām ko labu, tas cēla mūsu pašvērtējumu un vispārējās sajūtas.
Lai gaiši svētki, prieks katrā mājā!!!