Vārda dienu svin: Verners, Muntis / 19.09.2020

Uzdrīksties, piedalies, gūsti pieredzi!

IMG CB 1 CopyIMG CB 2 CopyIMG CB 3 Copy7. decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinājās Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu gada notikums – CITS BAZĀRS ziemā, kurā savas biznesa idejas un radīto produkciju apmeklētājiem prezentēja skolēni no visas Latvijas.
Ādažu vidusskolu ar Skolēnu Mācību Uzņēmumu "Stickies" pārstāvēja 11.b klases meitenes Alīna Sanija Neretniece, Elīza Marija Jevstigņejeva, Keita Jonāne un Sanija Kristiāna Elksne.
Uzņēmums “Stickies” tika nominēts kā "Labākā pārdošanas komanda". APSVEICAM!!!
Pasākums bija ļoti pārdomāts un pieredzi sniedzošs, attīstot skolēnu uzņēmējspējas un komunijācijas spējas.
Meitenes iesaka jebkuram SMU piedalīties šāda veida pasākumā, jo tā ir neaizmirstama pieredze un piedzīvojums.