Vārda dienu svin: Andis, Zeltīte / 21.11.2019

Ādažu vidusskolas Eiropas kluba “Mazie eiropieši” 17. jubileja

20191106 175428bilde1 Copybilde2 Copybilde4 Copybilde5 Copy6. novembrī tika atzīmēta Ādažu vidusskolas Eiropas kluba ‘'Mazie eiropieši’' dzimšanas diena. Tajā sapulcējās gan pašreizējie, gan bijušie biedri, gan skolas administrācijas pārstāvji un pedagogi, kā arī skolēna parlamenta ļaudis un mūsu jauniegūtie Strasbūras brauciena draugi - lielvārdieši.
Pasākumu vadīja EPĀ pārstāvji: Alīna un Ģirts. Lai klātesošie vairāk izprastu kluba ”Mazie eiropieši” un „Vēstnieku skolas” darbību, tika izspēlēta neliela viktorīnu par to, kas mēs esam un ko darām.
Dalījāmies ar iespaidiem par Strasbūras brauciena piedzīvojumiem, kā arī mūsu jaunākā grupa prezentēja viesiem savu ikdienas darbību un nākotnes mērķus.
Pasākuma oficiālās daļas izskaņā sniedza priekšnesumu Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas 2. kursa studente Loreta Matisone.
Neoficiālajā daļā tika rīkots konkurss par ES un bijušais EK prezidents Aleksandrs pastāstīja par savu mācību pieredzi.
Paldies visiem, kas piedalījās un organizēja šo pasākumu!

Kluba „Mazie eiropieši” prezidents R. Piveņš