Vārda dienu svin: Mairita, Bernedīne, Biruta / 01.06.2020

booked.net

Jaunumi

Lāpu gājiens 2019

IMG 2804 Copy

Šogad, 7. novembrī Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība un Ādažu vidusskolas padome aicināja uz lāpu gājienu, lai dotos uz Ādažu NBS bāzi, tādējādi godinot visus mūsdienās bojāgājušos Nacionālo bruņoto spēku karavīrus.
Kopš Latvijas armijas atjaunošanas Latvijas karavīri ir piedalījušies daudzās starptautiskajās operācijās un kaujas uzdevumos, ziedojot savas dzīvības Latvijas drošības stiprināšanai. Ādažu NBS bāzē 2016. gada 11. novembrī - Lāčplēša dienā, godinot Latvijas karavīrus, kuri pildot kaujas uzdevumus ziedojuši savas dzīvības, tika atklāta Nacionālo bruņoto spēku kritušo karavīru piemiņas vieta. Pieminekļa pamatnē lasāms uzraksts «Vienotībā spēks», bet tēlnieciskās kompozīcijas centrā izvietots Nacionālo bruņoto spēku ģerbonis, zem kura atrodas karavīra ķivere un automātiskais ierocis. Pieminekļa iekšiene ir izgaismota, simbolizējot mūžīgo uguni dzīvību ziedojušo karavīru piemiņai. Piemineklis tapis par ziedotāju līdzekļiem.
Ir svarīgi saglabāt piemiņu arī par tiem Latvijas karavīriem, kuri mūsdienās ziedojuši savu dzīvību, lai Latvija varētu dzīvot drošībā, - par mūsdienu Lāčplēšiem! Dievs, dod, lai viņu pulks vairs nepieaugtu. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search