Vārda dienu svin: Hedviga, Helvijs, Eda / 15.10.2019

Izrādes “Pūt, vējiņi!” apmeklējums

11ab teatrisSkolas soma LV100 krasains Copy3. oktobrī Ādažu vidusskolas 11.a un 11.b klases skolēni piedzīvoja emocijām bagātu vakaru, apmeklējot Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Pūt, vējiņi!’’. Sakām lielu paldies programmai “Latvijas skolas soma”, kas mums deva iespēju baudīt mākslu un teātra atmosfēru!

Pārdomas par redzēto:
“Novērtēju izcilos varoņu atveidotājus, kas savu darbu veica profesionāli un spēja uzturēt nepārtrauktu saspēli, sniedzot skatītājiem intriģējošu un emocionālu atmosfēru.”
“Radās patriotiska sajūta, redzot negaidīto un pārsteidzoši lielo kori, tērpušos tautastērpos, kas deva varenības un krāšņuma piesātinātību. Vislielākās uzslavas un atzinība tieši korim, kas ar kustībām un Dziesmu un Deju svētku atribūtiku radoši atveidoja skatuves izkārtojumu un ainavas. Par skatuves garastāvokļa uzturēšanu jāpasakās arī gaismotājiem, kas ar gaismas un ēnu spēlēm mainīja izrādes noskaņu.”
“Dzirdot Raiņa rakstītās rindas, jāatzīst, ka mani tās neuzrunāja un pilnībā neieintriģēja, jo tika runātas dzejas formā. Dažbrīd bija garlaicīgi, taču izrādes mūzika bija lieliska, tā aizrāva, deva emocionālo fonu. Beigas bija grandiozas… Labprāt uz teātri dotos atkal.’’
“Šāda veida pasākumi ir ārkārtīgi noderīgi un izglītojoši, sniedz iespēju izveidot jaunas domubiedru grupas, kurās var savstarpēji apmainīties ar viedokļiem un emocijām.”