Vārda dienu svin: Hedviga, Helvijs, Eda / 15.10.2019

Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās

20190913 090738 CopyAPSVEICAM!!! Ādažu vidusskolas Velo pulciņa dalībnieks Ernests Brigmanis-Briģis, iekļūstot valsts izlases sastāvā, pārstāvēja Latviju Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Ženēvā (Šveicē) laika posmā no 12.09. līdz 15.09.2019.
Ernests kopā ar savu skolotāju Evu Jākobsoni un pārējiem izlases dalībniekiem no Baložu vidusskolas, kā arī pārstāvi no CSSD - Valdu Kjasperi, septembra vidū devās uz startiem Šveicē.
Brauciens un sacensību dienas noritēja ļoti spraigi un dienas plānojums dažbrīd bija, pat 14 stundu garumā. Treniņi rīta agrumā un vēlu vakaros, kā arī teorētiskās nodarbības ceļā uz Šveici. Rezultātā, Latvijas komanda 22 valstu konkurencē, ieguva augsto 4. vietu, tikai 1punktu atpaliekot no 3. vietas. Uz goda pjedestāla šoreiz kāpa Čehijas, Slovākijas un Serbijas komandas.
Pēc labi padarīta darba, sacensību organizatori bija sarīkojuši pārsteigumu bērniem - ekskursiju uz Šokolādes muzeju, pils apmeklējumu pie Ženēvas ezera un nelielu pašas Ženēvas apskati. Arī sacensību dienas noslēgumā bērni varēja baudīt iluzionista priekšnesumu, kā arī paši tajā arī piedalīties.
Ceļā uz mājām, mūsu komandas dalībnieki baudīja vēl vienu pārsteigumu- izklaidi atrakciju un atpūtas parkā, ko kā balvu bērniem pēc grūta darba, bija sagādājusi mūsu CSDD un Valda Kjaspere.
Cerēsim, ka arī nākamajos gados, kādam no Ādažu skolas Velo pulciņa dalībniekiem izdosies iekļūt valsts izlasē un kāpt uz pjedestāla Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās! Tam nepieciešama liela neatlaidība, grūts un pamatīgs darbs. Lai veicas!!!   Foto